Izometrický tréning

  /  Izometrický tréning

m

Využívanie izometrického zaťaženia či trénovania je vám veľmi známe. I keď málokto vie, čo to izometrický tréning znamená. Jedná sa o držanie určitej pozície. Akejkoľvek.

Preto či už sedíme za pc v práci, nosíme podnosy s jedlom v reštaurácii alebo pevne držíme kladivo v ruke, vytvárame izometrické zaťaženie. Takýto „tréning“ počas pracovnej doby formuje naše telo. Avšak niekedy môže na nás vplývať aj zlým spôsobom.

Preto izometrický tréning vykonávaný pod dohľadom a inštrukciami trénera je skvelou voľbou pre tých, ktorým izometrické zaťaženie nevadí. Ak vám robí problém robiť drepy no nerobí vám problém udržať stabilnú a statickú pozíciu v podrepe je Izometrický tréning Limitless určený práve pre vás.

S týmto tréningom a využitím Stupňov Limitless naberiete na sile veľmi rýchlo a vaše svaly sa stanú vašou najsilnejšou oporou, ktorá odbremení vaše kĺby a kosti a pomôže vám sa ľahšie hýbať.

 

 

Priebeh Izometrického tréningu Limitless

– zahriatie alebo warm up (využíva sa hlavne švihadlo, no  v zásade postačuje akákoľvek aktivita, ktorá nás zahreje za bodu 5 minút)
– rozcvička a strečing (pomôže nám rozpohybovať zahriate svaly v kĺboch a šľachách na nich sa upínajúce)
– hlavné cviky Izometrického tréningu Limitless (tie uvidíte vo svojom tréningovom pláne alebo vám ich ukáže váš tréner, je ich päť)
– pri hlavných cvikoch sa využíva časovanie Limitless (časovanie  vo svojom profile po prihlásení do účtu a vybrať si môžete z desiatich rôznych náročností)
– záverečný cvik je cvikom na posilnenie brušnej ste v tomto prípade sa už nejedná o izometrické zaťaženie a preto vykonávame cvik v čo najväčšom možnom rozsahu pohybu ( volíme si vlastné tempo, intenzitu aj počet opakovaní)

 

                                                                                         Tréning rozvíja svalovú výdrž a je úžasný pre spevňovanie postavy.

 

Je určený aj pre tých klientov, ktorí majú nejaké pohybové obmedzenia alebo sú po úrazoch si nejakých liečebných úkonoch a procedúrach. V tomto prípade ide o skvelý prvý krok k tomu, aby ste opäť nabrali stratené sily a našli svoju stratenú kondíciu.

Rezervuj si tréning

Preklikni sa na rezervačný systém a pripoj sa k nám na našom skupinovom cvičení s Izometrickým tréningom Limitless.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About