Klasický tréning

  /  Klasický tréning

Hodina nabitá pohybom a energiou.

Tréning je úžasný pre rozvoj sily, koordinácie a rozsahu pohybov, ktoré vykonávame každý jeden deň.

Úlohou tréningu je rozvinúť pohyblivosť nášho tela. Základom pri vykonávaní cvikov nie je len správna a bezpečná technika a forma vykonania jednotlivých cvikov, ale aj dôraz na ich vykonanie v čo najväčšom rozsahu pohybu, aký nám naše telo, kĺby a svaly, dovolia. 


Rozvrhnutie samotného Klasického tréningu je nasledovné:


zahriatie alebo warm up (využíva sa hlavne švihadlo, no  v zásade postačuje akákoľvek aktivita, ktorá nás zahreje za bodu 5 minút)
rozcvička a strečing (pomôže nám rozpohybovať zahriate svaly v kĺboch a šľachách na nich sa upínajúce)
hlavné cviky Klasického tréningu (tie uvidíte vo svojom tréningovom pláne alebo vám ich ukáže váš tréner)
pri hlavných cvikoch sa využíva časovanie Limitless (nájdete ho vo svojom profile po prihlásení do účtu a vybrať si môžete z desiatich rôznych náročností)
vytrvalostný cvik, je v poradí piatym zo zoznamu cvikov pre daný Klasický tréning z vášho tréningového plánu (cvičí sa 7 minút s vlastným tempom, bez určeného časovania Limitless)
záverečný cvik je cvikom na posilnenie brušnej ste ( volíme si vlastné tempo, intenzitu aj počet opakovaní)

 

 

d

Tréning v prvom rade vzdeláva a rozvíja celé telo. Vzdeláva nás v správnosti pohybu. Posilňuje naše svaly a rozvíja našu vytrvalosť. Počas Klasického tréningu Limitless dostanú naše svaly naozaj zabrať. Pri využívaní Stupňov Limitless si môžeme byť istí, že tréning nebude nikdy postavený nad naše sily.  Vo svojom vnútri si budeme vedomí, že keď na tréningu vydržíme tých pár sekúnd pálenie odplatí sa nám naše telo krásou a zdravím pre ktoré bolo stvorené.

 

Skrátená definícia Klasického tréningu Limitless.

Je vytvorený na to, aby z nás spravil najlepšiu verziu nás samých. Tak silných, ohybných a vytrvalých akými sme sa narodili a akými nám bolo predurčené byť.

 

Zabudnime už na to, že nevládzeme vyjsť po schodoch, alebo prestaňme spomínať na časy keď sme ako mládežníci behali po vonku až do tmy. Ten čas ešte nepominul a ešte stále máme v sebe dostatok energie, aby sme náš život naplnili pohybom a nespútanou radosťou z neho. K tomu nám, ako na objednávku, pomôže Klasický tréning Limitless. Na to bol vytvorený a vždy na to bude slúžiť.

rezervuj si tréning

Preklikni sa na rezervačný systém a pripoj sa k nám na našom skupinovom cvičení s Klasickým tréningom Limitless.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About