Ako začať s limitless tréningom

  /  Ako začať s limitless tréningom

systém limitless tréningov

Ak ste došli do tohto bodu a vidíte tieto riadky, dovoľte mi predstaviť vám Systém tréningov Limitless.
Ide o skupinové cvičenie keď navštívite fitnes centrum, alebo o cvičenie pre vás doma. Pri tomto type tréningu nerozhoduje vek, váha, výška, pohlavie a dokonca po konzultácii s trénerom nemusí byť prekážkou ani zdravotný stav.

Tréning je vhodný ak chcete spevniť postavu, schudnúť prebytočné kilogramy. Pomáha budovať silné svaly na celom tele. Zároveň zlepšuje aj celkovú kondíciu tela. Je skvelou voľbou ak hľadáte tréning pri ktorom sa nebudete nudiť, poriadne sa spotíte a máte radi atmosféru skupinového cvičenia.

Systém tréningov Limitless spočíva v troch základných druhoch tréningu:

Pre viac info o tréningoch kliknite na ich názvy alebo ich nájdete aj priamo na domovskej stránke.

Čo robiť ak chcete navštíviť tréning

Je to veľmi jednoduchý a pohodlný proces, ktorý vykonáte aj z pohodlia vášho domova alebo tréning Limitless môžete cvičiť aj u vás doma.

návšteva limtless tréningu vo fitku

Po kliknutí na Rezervácie” budete presmerovaný do webového rezervačného systému Limitless. V ňom si vytvoríte svoje konto a jednoducho si vyberiete si deň, typ a čas tréningu ktorý vám najviac vyhovuje.

Potom sa už stačí ukázať na tréningu. Nemeškať a užiť si naplno pripravený tréning.

Výhodou Limitless tréningu je jeho všestrannosť a to, že naň po prvýkrát nemusíte prísť samy. Ak máte obavy alebo neviete čo čakať, jednoducho vezmite so sebou niekoho známeho a spolu prežite hodinu plnú pohybu. Pri kávičke po tréningu už môžete spoločne prebrať to ako sa vám páčilo či nepáčilo na tréningu.

Štyri druhy tréningu zabezpečujú dostatočnú variabilitu nielen cvikov, ale aj pestrosti toho čo v Limitless môžete vyskúšať. Každý jeden klient si tým pádom nájde to čo mu najviac vyhovuje a čo sa mu najviac páči.

a

čo ak chcem trénovať doma

S cvičením Limitless tréningu doma to je veľmi ľahká a pohodlná práca.
Stačí si vytvoriť svoje vlastné konto priamo na stránke budlimitless.sk v sekcii “účet”. Po kliknutí na “registrácia” a vyplnení potrebných údajov sa vaše konto aktivuje. Potom Je potrebné kliknúť sem a vyplniť “Prihlášku pre cvičenie na doma” a na jej základe vám bude Cvičenie s Limitless na doma aktivované na 7 dní zdarma.

Po uplynutí 7 dní voľného užívania sa už samy rozhodnete akú formu predplatného si zvolíte.

Pre využitie a realizáciu Limitless tréningov na doma sú vám k dispozícii aj Stupne Limitless alebo jednotlivé časomiery pre každý jeden tréning. Tie nájdete po vytvorení registrácie a aktivácie vášho konta vo vašom profile pod názvom “Limitless timer”. V tejto časti si vyberáte svoju obtiažnosť tréningu a tiež volíte správnu časomieru pre vami zvolený tréning.

To ako postupovať pri každom tréningu nájdete podrobne opísané po kliknutí na jednotlivé druhy tréningov:

Stupne limitless

Systém Limitless tréningu nie je výnimočný len samotnými cvikmi, ktoré sú originálne a minimálne na Slovensku podobnú obdobu nemajú. Je výnimočný aj vďaka Stupňom Limitless. Tieto sú, dá sa povedať, formou, ktorá meria váš pokrok a mieru napredovania v cvičení.

Postup a množstvo informácii a inštrukcií od trénera závisí aj od vášho dosiahnutého stupňa. Čím vyšší Stupeň máte, tým konkrétnejšie a individuálnejšie rady a tipy od trénera dostávate. Čím ste vyššie, tým sú na vás kladené vyššie nároky, nielen pri náročnosti tréningu, no aj prísnosť trénera je väčšia a núti vás neustále zlepšovať svoj spôsob hýbania sa.

Takýto postup je veľmi pozvoľný a rokmi overený na stovkách klientoch. Takže v Limitless pristupujeme s dôverou voči zvyšovaniu nárokov na klienta a vôbec nemusíme mať ani my a ani vy obavy, že by sme niekde prešli za neúnosnú hranicu.

Klientovi, ktorý sa drží hraníc definovaných jeho aktuálnym Stupňom môžeme garantovať, že to príliš nepreženie za hranicu svojich možností vo veľkej miere.

So Systémom tréningov Limitless sa nemusíte báť, že nebudete vedieť ako začať alebo, že sa váš prvý tréning premení na masaker vašich svalových buniek. A naopak sa nemusíte báť, že už ako “ostrieľaný veterán” posilňovne sa vám na Limitless tréningu stane to, že nepôjdete až na hranicu svojich síl.

Jednoduchý návod

Takže ak ste rozhodnutý prísť a vyskúšať cvičiť s Limitless je proces jednoduchý a nasledovný:

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About