Kontaktný formulár

  /  Kontaktný formulár

Zdravíme Vás. 

Víta vás stránka venovaná Skupinovým tréningom Limitless.

Ide o celotelové cvičenia vykonávané v skupine vždy vedené trénerom. Tréning posilní celé telo, zlepší kondíciu či pomôže schudnúť. Naučí vás správne pohybové vzorce, ktoré viete ihneď aplikovať aj v bežnom živote. Tréning teda pôsobí aj ako efektívna prevencia pred problémami s chrbtom, kolenami či nesprávnym držaním tela. 

 

Pre rezerváciu tréningu kliknite:

Neposkytujeme len tréningy pre bežných ľudí. Tiež školíme našich trénerov, či trénerov, ktorí by radi chceli vykonávať trénerskú činnosť s tréningami Limitless. Neučíme len teóriu z anatómie či tréningovej metodiky. Učíme hlavne prax. Komunikáciu  s klientom, marketing, riešenie problémov či práca so softvérom. Reálne problémy podnikania vo fitnes odbore, cenotvorba či strategické plánovanie.

Samozrejme, na hlavnej stránke nájdete nejaké základné informácie. Kliknite tu, odkážeme vás na hlavnú stránku, kde nájdete všetky info o našich tréningoch či našej práci.

 

Pošlite nám správu a my sa ozveme späť. 

Asi ste niekde narazili na Limitless tréning. Či už to boli sociálne siete alebo niektorí vaši blízky, skončili ste na tejto stránke a na tom teraz záleží. Ste už len krok od toho, aby ste zistili všetko čo potrebujete vedieť o našich tréningoch a našli tak v nich svoj cieľ a vlastný zmysel.

Stačí, vyplniť nižšie vložený dotazník so svojimi kontaktnými údajmi a zakladateľ a tréner Limitless, Andrej, sa vám ozve. Nezabudnite uviesť aj najvhodnejší čas, kedy vám to najviac vyhovuje, aby sme vás nerušili pri vašich dôležitých povinnostiach. 

V správe nám stručne popíšte to čo by vás najviac zaujímalo, alebo čo vás z ponuky Limitless zaujalo najviac a potrebujete k tomu ďalšie informácie.
  Close

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
  dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
  Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

  Working hours

  Monday – Friday:
  07:00 – 21:00

  Saturday:
  07:00 – 16:00

  Sunday Closed

  Our socials
  About