Stupne Limitless

  /  Stupne Limitless

Večný problém návštevy fitka nie je len to čo cvičiť, ak ste v cvičení začiatočník. Ako cvičiť správne keď už aspoň vieme aké cviky si vybrať.  No aj to, ako si vybrať či vytvoriť správne náročný tréning, ktorý z vybraných cvikov pri správnej technike vytvorí efektívny tréning na zlepšenie našej fyzickej kondície. 

Pri zostavovaní individuálnych plánov je to veľmi jednoduché. No pri skupinovom cvičení, ktoré zásadne využíva systém tréningu Limitless, je to limitujúci faktor. Niečo, čo treba vyriešiť, pretože inak nič nebude fungovať tak ako má.

Ak sa s cvičením len zoznamujeme a práve sme sa len rozhodli niečo vo svojom živote zmeniť. Priniesť doňho pohyb  a vyplniť si ním časť svojho voľného času. Bolo by pre nás zničujúce stretnúť sa na tréningu s niekým kto cvičí dlhé roky a absolvovať tréning prispôsobený na jeho fyzickú kondíciu. Je veľmi pravdepodobné, že by nás takto náročný tréning nielen fyzicky zničil a bol by pre nás aj nebezpečný. Dni po tréningu by boli takým utrpením, že by nás svalová bolesť mohla odradiť od akéhokoľvek ďalšieho cvičenia a pohybu. 

Na druhej strane ak sme už skúsení cvičenci a stretneme sa na tréningu s úplným nováčikom, prispôsobiť sa jeho tempu by pre nás mohla byť strata času. Po tréningu by sme mohli mať pocit, že sme nedali zo seba maximum. Ak cvičíme už roky vieme o to lepšie, že každý jeden tréning je dôležitý. Keď uvidíme prvé výsledky budeme lační po každej príležitosti posunúť sa zas o krok dopredu. Byť rýchlejší, silnejší či zdatnejší. A to by nám tréning na nižšej úrovni intenzity mohol zmariť. 

 

Stupne Limitless sú neoddeliteľnou súčasťou tréningového systému Limitless pretože riešia tento zložitý problém. 

 

Ak sme začiatočníkom, Systém tréningov Limitless sa k nám tak aj správa. Berie nás ako začiatočníkov a celá intenzita a náročnosť tréningu sú prispôsobené našim možnostiam a schopnostiam. Keď nastane situácia, že sa na tréningu stretneme už s „ostrieľanými veteránmi“ náš tréning sa im neprispôsobí ba dokonca nám dá možnosť sledovať skúsenejších, aby nám ukázali kam až sa to dá so Systémom tréningov Limitless dotiahnuť. Prejdeme si svojimi začiatkami a naučíme sa to, čo na začiatok potrebujeme najviac.

Postupne sa zoznamujeme s tréningom a cvikmi, získavame ďalšie Stupne Limitless. Tie závisia nielen od našich skúseností, teda koľko tréningov sme už celkovo absolvovali, ale aj našej fyzickej kondície. Každý Stupeň Limitless má určenú aj svoju vopred zadefinovanú náročnosť, ktorej sa drží, vždy a každých okolností. 

Stupne Limitless môžu tiež slúžiť ako naša motivácia, ktorá presne zmapuje naše napredovanie. Jasne nám pomôže definovať ďalší cieľ ktorý chceme dosiahnuť (vyšší stupeň a jeho podmienky). K dosiahnutiu takéhoto cieľa si môžeme určiť aj odmenu. Takto ostaneme motivovaní aj roky po tom ako sme začali s cvičením. Ani si to nevšimneme a budeme sa posúvať každým tréningom dopredu bez toho, aby nám to spôsobovalo ťažkosti či nám uberalo na chuti k cvičeniu.   

Cvičenie pre zdravie je cesta, ktorá trvá zvyšok nášho života. Nech je to už akýkoľvek šport. So Systémom tréningov Limitless a so Stupňami Limitless však máme istotu, že pokiaľ prejdeme až na koniec Limitless cesty, prejde dostatočné množstvo času na to, aby naše telo bolo zdravšie a silnejšie. Dovolí nám venovať sa aktivitám o ktorých sa nám, pred touto cestou, ani nesnívalo a to prinesie ďalšiu radosť do nášho života.

 

Využitie Stupňov je naozaj všestranné. To len potvrdzuje neoddeliteľnú súčasť systému tréningov Limitless. Je to dôvod pre ktorý je Limitless tréning jedinečný. 

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About