N(V)aša misia

  /  Nezaradené   /  N(V)aša misia

Aj cesta dlhá 1000 míľ začína prvým krokom

Vždy potrebujeme mať cieľ. Niečo za čím ideme na akejkoľvek ceste v živote. Koniec koncov aj cesta bez cieľa má svoj cieľ vyhnúť sa akémukoľvek konkrétnemu cieľu.

Pre nás.

Náš Systém tréningov či pre našich trénerov a klientov je cieľ jasný od začiatku.

Priniesť a prinášať pohyb pre bežných ľudí s bežnými starosťami, trápeniami či radosťami. Venovať sa bežnému človeku bez jasného športového cieľa je naša priorita.

Bez jasného športového cieľa mám na mysli to, že prioritne za nami nechodia klienti, ktorí sa potrebujú pripraviť na maratón, výstup na nejaký vrch alebo pripraviť na nejakú súťaž (akúkoľvek).

A keďže strácame akúkoľvek motiváciu pri dosahovaní súťažných výsledkov, sústreďujeme našu snahu na šírenie pohybu a skvelého tréningu medzi sebou.

Čo najväčšiemu počtu ľudí. 

Čo najviac znamená momentálne získať 1 000 návštev za kalendárny mesiac spolu vo všetkých centrách, kde naše tréningy poskytujeme. To je začiatok. Čo najviac jednoducho znamená, že nekončíme ani na čísle 50 000.

Budeme všade kde nás bude treba. Pomôžeme každému kto o to stojí. Povieme o tréningu všetkým, ktorí budú počúvať. Spravíme čokoľvek.

Tréneri či klienti, každý na tom má svoju zásluhu.

Každý môže priložiť ruku k dielu, nielen svojou snahou na svojom tréningu, sa o tento cieľ zaslúžiť.

Šíriť myšlienku tréningu pre bežného človeka, šíriť filozofiu Limitless o zdravšom, aktívnejšom živote, môže robiť ktokoľvek. A nemusí to byť v mene Limitless.

Limitless tréning je len miesto, ktoré je schopne merať pokrok v napĺňaní týchto stanovených cieľov.

Držím nám palce.

Robme všetko pre to, aby sa ten cieľ naozaj dostal na čo najväčšie číslo. Neustále posúvať svoje limity nie je len fráza.

Je to cesta ktorou sa, každý kto s Limitless ide a žije, denne riadi.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About